Programe noi

Conducerea echipelor hibride
Program de efiecientizare a lucrului hibrid folosind un model in 4 pasi de dezvoltare a echipelor – Ciclul CODE, Julhiet Sterwen – menit sa imbunatateasca comunicarea, sa reduca provocarile muncii la distanta si sa mentina energia grupului la un nivel optim.

Wellbeing
Program integrare a vieții personale cu cea profesională, prin conectarea cu resursele personale, ințelegerea triadei minte-inimă-spirit, un nou design al identității profesionale precum ci tehnici și instrumente pentru creșterea nivelului de bunăstare si satisfactie personala.

Fast Track Development for Managers
Program de dezvoltarea a rolului de leadership, pentru manageri, in orice stadiu de evolutie, prin constientizarea resurselor personale, re-validarea propriei viziuni si consolidarea elementelor ce tin de managemenul schimbarii, managementul organizatiei si managmentul echipei.